| TwoOrNothing a întrebat:

eu vorbesc cu un ban iar dar tot timpul eu scriu prima, el zice ca i rusine si dupa ce ii scriu deja incepe el sa vorbeasca sa puna intrebari dar niciodata nu scrie el primul, apropo el zice ca ii place sa vorbeasca cu mine, ca daca vreau sa vorbesc cu cineva el e acolo. Credeti ca conteaza cine scrie primul? Sau conteaza doar sa vorbim?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Unii vorbesc cu oamenii, alții cu banii. Nu mă pricep la bani deci nu te pot ajuta.

| Aberdeen a răspuns:

Nu conteaza doar sa vorbiti.Conteaza motivul pentru care o facetiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii bani vor sa vorbeste cu tine, alti bani nu vor sa vorbeste cu tinewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mda, nu stiu daca o avea asa o importanta insa personal pentru mine conteaza acest lucru...mult.

Daca observ ca doar eu bag omul in seama si mai niciodata el pe mine primul pai imi bag ceva in el de om, incep si eu sa ignor.E deranjant cand doar unul dintre cei implicati in conversatie ia mereu initiativa.

I hate texting people first, i feel awkward, annoying and unwanted.