| mykishor a întrebat:

Buna :* fetelor ajutati-ma si pe mine va rog. ce'i pot lua iubitului meu de 14 febr? dar de ziua lui care e peste vreo luna? dati'mi va rog cateva idei. ca sincer nu am nici cea mai vaga idee. aa si mentionez ca pr oara in care i'as face un cadou. avem 8 luni. happy si va rog rasp serioase nu la misto. multumesc! :*

4 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

In functie de cati bani ai, ii poti lua de la un breloc pana la o vacanta.

| karinamark a răspuns:

Pai o idee inspirata ar fi sa ii iei un lantisor cu doua piese de puzzle (una pentru tine si una pentru el ) care atunci cand se unesc formeaza o inima. Te poti inspira de pe ''cadouri pentru amandoi ''. Sper ca te-am ajutat :*

| mih1990 a răspuns:

Iti pot spune ce i-am luat eu.Un puzzle magnetic,un breloc si umeras de clanta personalizat ( http://www.ideaplaza.ro/......lizat.html ).Vreau sa dau comanda si de un tort in forma de inima+niste baloane care o sa fie prin camera atunci cand ajunge acasa.