| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor as vrea sa va aud parerea.Despre ce va place sa vorbiti cu un baiat? Mai ales daca nu sunteti umpic mai certati cu acest baiat.Cum v-ar putea atrage atentia iar.Dau funda

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ea te observa daca te placa va vrea sa discute cu tine, daca o tragi de limba e semn ca nu te place, si cum fizicul conteaza mult imbracate frumos, apoi conteaza banii, carcaterul

http://dezvoltarea-personalitatii.blogspot.ro/......her%20Sonu

asculta ce spune baiatul ala 2 ore

| J0B0MAT a răspuns:

Sport,muzica,filme

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru J0B0MAT):

"Tie ce sport iti place? Cu ce echipa tii? Ce muzica asculti? Trupa ta favorita? Ce filme iti plac, actori, bla, bla?" Interesant date...

| J0B0MAT a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut. Mie îmi plac băieţii care iniţiază ei o discuţie şi se arată interesaţi, de vorbit se poate vorbi despre orice, de la mâncare până la zidul lui Planck.