| Bebelusa80 a întrebat:

Bună fetelor! ce suplimente luați sau ce tratament faceți la parul vopsit decolorat blond care se rupe,a fost rupt la salon iar acum a crescut în partea de sus s-a Indesit dar lungimea se rupe, eu am și născut iar de atunci nu l-am vopsit am 2 ani, oare se regenerează? Un sfat e binevenit! pupici????????❤️????????

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista suplimente sau tratamente pentru parul ars, care-i deja mort si cade.
Un par ars este imposibil sa se regenereze!
Singura solutie este FOARFECA, sa-l tai si sa elimini tot ce este ars, lasand parul natural sa creasca.