| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Hey eu cred ca decat sa mai puneti aceleasi intrebari frecvente si repetate la nesfarsit, chiar daca motorul de cautare al TPU nu merge, incercati sa cautati intrebarile sau raspunsurile pe google. Eu cand vreau sa aflu ceva asa fac iar 99% daca nu chiar 100% o sa gasiti ceea ce cautati. Sper sa urmati sfatul meu. Deci cei care vor sa stie cand, cum, unde, cat, de ce, cu cine mai poti ramane virgin/ă, google is your friend. Byewinking

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

*epic TPU looser mode on *
ce? google? adica eu sa imi bat atata capul pentru o chestie pe care oricum o stiu si care nu o sa ma ajute niciodata? nu e mai usor sa ii torturez pe alti fraieri carora le ofer funda ca sa se faca de **** raspunzand serios la intrebarea mea de retardati?
*epic looser mode off *

1 răspuns:
| тєqυιℓα a răspuns:

rolling on the floorbest eu asa fac.Totusi n.ai ce sa le faci.