| kairy65 a întrebat:

I-am dat camera mea foto ( Nikon L22) fratelui meu pentru. ca a avut nevoie de ea si cand s-a intors cu ea am observat ca atunci cand fac poze in partea stanga se vede in ceata ...si nu stiu ce sa fac ...pentru ca nu stiu cum sa curat lentila sau habar n-am daca trebuie sa curat sau e vorba de altceva. Inca mai e in garantie si o s-o duc sa o repare, doar ma gandeam daca era cumva alta modalitate.
Si as vrea sa mai adaug ca aparatul este in starea asta de dinainte de vacanta de vara pentru ca nu am avut cum sa il duc la reparat...~x( Multumesc de rasp. Dau funda pentru. raspunsul ajutator

2 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Uita-te pe obiectiv sa nu aiba vreo amprenta ceva
, eu asta am patit si am sters-o, acum se vad pozele bine

| kairy65 explică:

Ma scuzati era * pentru ca *...nu stiu de ce am scris legat laughing