| Bianca_5135 a întrebat:

ieri am luat o nota mica la matematica si nu stiu cum sa le spun parintilor.Pana acum am avut numai 9 si 10, dar intr-o zi la o lucrare am luat un 3! Cum sa le spun despre aceasta nota?

Răspuns Câştigător
| AiDuTzA a răspuns:

Fa-ti curaj si spune-le cat mai repede, deoarece pot sa fie informati de catre diriginte sau din alte surse!happy si e mai bine sa afle de la tinebig grin si eu sunt la felwinking mereu am 9 si 10 dar intr-o zi am luat un 6! Le-am zis si ghici ce au zis?: ca nu e nimic, se mai intampla, dar sa fiu mai atenta data viitoare!winking funda?big grin

1 răspuns:
| iura_1419 a răspuns:

Spunele ca ai avut o zi proasta. Crede-ma pe mine m-a ajutat