| Rindunica_Cristina_1997 a întrebat:

imi dati si mie un sfat va rog. Termin a 12-a in citeva luni si sunt indecisa in privinta facultatii, oscilez intre jurnalism, management, limbi straine si poate relatii internationale.

1 răspuns:
| Krises a răspuns:

Salut, sfatul meu personal ar fi sa alegi ce te atrage pe tine mai mult din aceste facultati, dupa mine, dintre toate acele facultati as alege limbi straine sau relatii internatiionale

cel mai prost suna jurnalismul... cand aud de jurnalism, in capul meu e doar o chestie si anume " in Romania se promoveaza prea mult prostia la tv, deci n-o privesc deloc bine chestia asta "