| emy_8399 a întrebat:

imi pare bine ca am revenit dupa o perioada lunga de timp cat am fost plecat(la spital)acum suntat ok si sunt in tara,

de ce insala femeile astea, sincer m-am degustat de ele.sory

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce insala? nu toate sunt la fel, unele din plictiseala, altele vor sa incerce ceva nouwinking
difera de la persoana la persoana!

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Din lipsa de intelegere si afectiune

| Emena a răspuns:

Si cu ce te putem ajuta? nu numai femeile inseala, si barbatii.asa ca nu mai vorbi degeaba.

| bellaisa a răspuns:

Depinde de ce fel de femei vorbim. unele le plac aventurile, si schimbul de barbati, iar altele cauta in alta parte ceea ce nu gasesc acasa. daca barbatii le bat normal ca ele se refugiaza in bratele unuia care le alina suferinta, sau le alinta, le protejeaza.eh.sunt mai multe motive, cati ani ai de esti atat de degustat de ele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce insala?nu toate sunt la fel,unele din plictiseala,altele vor sa incerce ceva nouwinking
difera de la persoana la persoana!