| Samanta95 a întrebat:

Imi place de un baiat care e mai mare de cat mine cu 2 ani ne intelegem ft bine suntem in zodia rac aman2, dar in ultimul timp nu mai avem subiecte de discutii si nu mai vb asa de mult. Mie imi place ft mult de el si si lui de mine dar cum nu prea ne mai iintalnim si nu mai vorbim acest sentiment trece. Ce pot face in privinta asta?

3 răspunsuri:
| selenaroyalprincess a răspuns:

Fa tu primul pas, spune-i sincer tot ce ai pe suflet si vezi cum reactioneaza

| Aiureeaaa a răspuns:

Sti ca ai putea sa faci?
sa trimiti un mass(de ex:ce ai vrea de la mine : 1. un sarut2.un parfum3.sa te cun4.sa fim imp...)si daca el nu raspunde ii zici tu o varianta care vrei satutul sau sa fiti imp sau nu stiu si va bagati in vorba si ii mai tr si tu cate un :* sau :X asa si il mai intrebi cate ceva si eventual daca vrei sa fiti imp bati si tu app

bafta
fundita?:*:*:*

| anatyls a răspuns:

Buna! eu pot sa-ti sugerez sa incercati sa faceti lucruri noi in impreuna, spre ex : sa va duceti undeva in excursie sau puteti sa vizitati un loc unde nu ati fost niciodata.Gasiti-va o ocupatie care sa va faca sa va impartasiti unul altuia emotiile, nu stiu...jocurile online, incercati sa privita aceleasi filme si pe urma vorbiti ce v-a placut ce nu, diverse chestii de astea care va vor apropia si va vor aduce mai multe subietce de discutii

Bafta!