| ella4k a întrebat:

Buna imi place mult de un artist, dar cum stiti cu totii asa ceva e imposibil asa ca va rog mult sa ma ajutati sa nu-mi placa de el va rog mult dati-mi si mie niste sfaturi ca sa-l pot uita...multumesc mult. v-am pupat pa pa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-ti o poza cu el la vedere.In timp, te vei plictisi de elwinking.

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, crede-ma ca majoritatea fetelor patesc sa li se puna pata pe un artist...cand eram mai mica imi placeau de o gramada de artisti, ma indragosteam si visam cu ochii deschisi, dar vei realiza ca nu se poate si vei accepta realitatea.Cum sa il uiti? Pai...iesi cu prietenele la plimbare, fa ceea ce iti place, diferite activitati sa nu iti mai stea gandul la el, sunt o multime de baieti in preajma ta, sunt baieti normali cu care ai sanse sa ai o relatie, fa-ti un prieten `real`, nu `imaginar`, ca artistul e imaginar ca sti ca nu vei avea ocazia sa dai de el, se poate sa il intalnesti dar fffffoarte slabe sanse sa fi cu elwinking, asadar traieste-ti viata, nu te gandi la o iluzie, viata e frumoasa, sunt atatia baieti, poate sunt multi care te plac dar tu te gandesti la acea imagine si nu bagi de seama ca sunt atatia baieti in lumea asta, asadar lasa vedeta si cauta un baiat cu care sa ai sanse si sa fi aproape de el, bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ella4k, nu te astepta sa-ti treaca dragul de el peste noaptewinkingsi mie mi-a fost foarte drag cineva si tot asa am procedat si peste un an(stiu e destul de multisor, dar...)nu ma mai interesa deloc.

| ella4k explică:

Katya am facut-o deja, dar nici un folos