| LadyA_1769 a întrebat:

Buna imi poate spune cineva ce materi se fac in clasa a 5-a?

Multumes anticipat!

4 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

1.romana, 2.matematica, 3.franceza, 4. engleza, 5.geografie, 6.istorie, 7.religie, 8.botanica, 9.desen, 10.muzica,11.sport, 12. tehnologica, 13. optional, 14. dirigentie

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

In general in clasa a 5 a vei face o recapitulare ...adica tot ce ai facut in clasele 1-4.E chiar usor n-ai de ce sa iti faci probleme

| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Pai nu prea stiu, si eu intru tot in a 5-a.

| suiram_1249 a răspuns:

Nuti face probleme ce materi se fac in clasa a 5-a nu se va schimba mult oraru doar colegi, ori cum o sa te distrezi.