| Ana144 a întrebat:

Buna, imi poate spune si mie cineva daca Smartwatch-ul E-Boda Smart Time 310 este rezistent la apa? Adica nu vad la specificatii sa zica ca are ip 68 sa fie rezistent la apa sau praf dar am avut niste ceasuri la care nu scria ca sunt rezistente dar erau si n-as vrea sa ma risc sa-l bag in apa sa mi se strice. Ma poate ajuta cineva care are ceasul sau vreun prieten care il are?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă nu scrie că are ip68 67, nu risca indiferent ce zic binevoitorii.