| Ruxii1234 a întrebat:

Imi poate zice si mie cineva cum este la Facultatea de Medicina? Este adevarat ca nu ai timp de iesit nicaieri si trebuie sa stai toata ziua cu nasul in carti?
Ce trebuie sa invat mai exact si de unde? Chimia organica de clasa a 10a si a 11a? si biologia de a 11a? Sunt anumite carti/manuale de pe care trebuie sa invat?
Cat de grele sunt examenele de admitere?

+ Facultatea de medicina din Constanta sau Bucuresti?
Am auzit ca la Constanta este mai usor de intrat.dar eu as vrea mai mult la Bucuresti

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Este o fac cu un program f incarcat. Mai depinde si ce note vrei. Daca tinta ta e 5 poti sta si in baruri.