| Diva a întrebat:

Imi puteti da mai multe detalii despre filmul "The vampire diaries "? Am cautat pe "Google" dar nu am gasit mare lucru.Mersi pentru raspuns

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Uite aici http://www.imdb.com/title/tt1405406/!

2 răspunsuri:
| Diva explică:

Am cautat si eu pe Imob dar vroiam sa stiu parerea voastra despre film.

| fatacuesarfaroz a răspuns:

"The vampire diaries" este un serial super.
Din punct de vedere al firului epic este un amestec de "twilight" cu "True Blood" si putin din "Interviu cu un vampir", dar imbinate perfect.
Contine povesti de dragoste, de actiune, putin umor, dar si scene de lupta foarte bine puse la punct.

Eu cred ca este o serie reusita.
:]