| LauR3ntzyu a întrebat:

Imi puteţi da niste exemple de postari noi pentru blogul acesta http://blog-laurentzyu.blogspot.com?

3 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Alt blog fara perspectiva acre face copy/paste pentru ca nu mai are de unde stoarce subiecte?raised eyebrows

Răspuns utilizator avertizat
| gatablog a răspuns:

Singurul sfat pertinent si util in ceea ce faci este SA FII ORIGINAL!

Nu este usor, uneori nu avem inspiratie, noi bloggerii. Nu este nici o problema sa copiezi continut dar este obligatoriu sa mentionezi sursa. Dai dovada de respect si vei fi respectat si citit.

Incearca sa citesti mai mult, mai multe bloguri cu subiectele care iti plac. o sa vezi ca ideile incep sa-ti vina si vei scrie si tu articole originale.

SUCCES!

daca vrei mai multe idei pentru articole si cum sa administrezi un blog personal, citeste www.GataBlog.info, creatia mea!

P.S. pe messenger, la ID - eoportunitati ma poti contacta pentru consultanta online in blogging.