| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da va rog frumos imformati, despre cum pot sa devin atragatoare pentru ceilalti, si sa ma placa, adica gesturi, haine si alte sfaturi. Pentru ca ma ajutati la sfarsit o sa dau funda pentru raspunsul cel mai folositor.

3 răspunsuri:
| clau25 a răspuns:

Fi tu insati si totul va fi bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat sa mentionez ca am 11 ani. Ce pot face?

| IceCube_5716 a răspuns:

Pai incearca sa devii mai prietenoasa cu ei sau daca vrei mai atragatoare foloseste niste haine provocatoare sau, iate in vorba cu ei, pari mai amuzanta mai serioasa...asta cred eu incearca!

Funda?:X