| :x:Xj.b:X:x. a întrebat:

Bunahappyimi puteti recomanda ceva filme bune(romantice)? nu stiu la ce filme m'as putea uita impreuna cu prietenul meu.fundita.multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| wormy a răspuns:

Hm,"If only" e un film superb. Dar eu nu am putut sa ma abtin, sa nu plang la sfarsitbig grin

3 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

A walk to remember love struck (si eu m-am uitat impreuna cu iubitul meu si i l-a placut mult)
If Only e frumos si acela
Lie with me (asta doar daca sunteti mai apropiati pentru ca sunt multe scene erotice laughing )
Killing me sofrly (ucide-ma cu tandretze)

| kukubau a răspuns:

If only, barbierul din siberia, the nootebook, a walk to remember:vazut, placut, absolut superbe tongue

| :x:Xj.b:X:x. explică:

Multumesc pentru raspunsuri tuturor... if only intr-adevar a meritat sa fie vazut:Xe un film frumos