| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Imi puteti spune de ce numai la anumite raspunsuri date de mine,in dreptul lor imi arata un dreptunghi verde scris cu APROBAT, iar langa el un alt dreptunghi rosu scris cu EDITEAZA?
Multumesc!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

La toate raspunsurile tale o sa vezi fereastra verde cu APROBAT. In schimb Editeaza vezi doar la raspunsurile care au mai putin de 24 de ore si deci, le poti modifica. Daca mai ai ceva de adaugat la un raspuns de-al tau, da click pe Editeaza si completezi raspunsul.