| chrystyna a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce parere aveti de tel LG KU 990i? Mi se pare ok si as vrea sa-l cumpar. Voi ce stiti, e bun de ceva? Mi s-au mai parut interesante si Samsung I900 Omnia sau M8800. Ce ma sfatuiti sa aleg? Va rog pe cat mai multi sa va spuneti parerea si sa ma ajutati cu asta.

Răspuns Câştigător
| fantasma a răspuns:

Buna cristina eu am tel lg 990i de aproximativ un an de zile nu am nici cea mai mica problema cu el chiar am cadonat unei prietene si nu se plange de iel sunetu se aude bine camera foto destul d buna. tine putin bateria depinde cum al folosesti an rest e ok de ce-lalalte modele nu prea stiu nimic omnia se aseamana cu lg

1 răspuns:
| vlaaddd a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti cumperi Omnia, e foarte reusit.