| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie cum se numeste extraoptiunea aceea de la Cosmote cu internet nelimitat si mai multe detalii despre ea? Parca era cu 5 euro si fara abonament...

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Ca să poţi beneficia de această opţiune, trebui să îţi cumperi o cartelă "frog".
Beneficiezi de :
-3000 de minute în COSMOTE
-3000 de sms-uri în COSMOTE
-75 de minute NAŢIONALE
-75 de sms-uri NAŢIONALE
-INTERNET NELIMITAT
Totul cu 5 euro -

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu ai frog, poti activa pe o cartela normala de cosmote optiunea web'n'walk, trimitand un mesaj cu textul A ABO la nr. 969.Pentru 3E ai 30 de zile de internet nelimitat pe mobil.

| georgeta27 a răspuns:

Frog enjoy se numeste