| Ramona21 a întrebat:

Buna imi spuneti si mie va rog cum se ia pisica si catel la barn buddy ca sunt la level 107 si nu stiu cum sa iau plizzz help mee

Răspuns Câştigător
| licuricisclipici a răspuns:

Iti voi spune dar vreau o funditabig grinIERPURE, CAINE, PISICA:
1. Te duci la ferma, si vinzi ceva(orice, un cartof daca vrei)
2. Te duci la profilul tau, iar acolo la actualizari apare ca ai vandut un cartof, si ai castigat x bani.La sfarsit scrie MAI MULT ori MORE ori in ce lb aveti setat hi5ul.
3. Dupa ce ati dat click pe MAI MULT, linkul va duce pagina unde scrie CLICK AICI PT A JUCA sau ceva de acest gen. Voi copiati linkul ce va apare acolo, fara sa mai intrati pana la ferma.Bagati linkul copiat intr-un word/text.
4.Acum uitati-va la link, pentru ca apare acolo pe undeva DE DOUA ORI share_type":"6"
5.In loc de 6 scrieti:5 pentru iepuras
4 pentru catel
3 pentru pisica
6. Dupa ce ati facut asta, nu ramane decat sa trimiteti acest link modificat la 10 prieteni, care trebuie sa dea click pe el.
7. Daca 10 prieteni/vecini au dat click pe el, puteti intra pe ferma voastra si sa va bucurati de animale

1 răspuns:
| SexyBoy01 a răspuns:

Lauraelena am vazut acest mesaj trimis de tine si as vrea sa te intreb cei 10 prieteni la care trebuie sa trimit sa fiu de pe hi5 sau mess?:S