| alexandra6413 a întrebat:

imi voi pune aparat dentar, imi poate explica cineva cum se pune pe masele acel inel si daca este dureros? Un raspuns clar mi ar fi de ajutor, multumesc. DAU FUNDA/!

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Am purtat. N-o sa fie deloc dureros. Eu n-am simtit nimic. N-am fost curios sa vad cum este prins, dar cred ca prin lipire.

Răspuns utilizator avertizat
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru alexandra6413):

N-o sa simti nimic, iti garantez.

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| NanaTuna a răspuns:

Uite aici un link folositor siin dreapta iti va aparea continuarea procedurii :)
https://www.youtube.com/watch?v=wtX6C73vP_A

Din cate stiu nu este o procedura dureroasa. Vei simti un usor disconfort dupa cateva zile cand dintii vor incepe sa se aseze in pozitia corecta.
Sper sa te ajute ^^

Răspuns utilizator avertizat