| 96alexandra96 a întrebat:

In cateva zile e ziua unui prieten foarte bun si as vrea niste mesaje din suflet! P.S: Eram foarte buni prieteni, il consideram mai mult ca un frate si mi-a spus ca ma iubeste foarte mult, dar nu ca pe o sora, ci ca pe aproape o iubita daca se poate, i-am zis sa mai astepte un pic, desi mie imi placea inainte de el, dar nu i-am spus nimic! Acum o luna a plecat in Italia, la inceput vorbeam cu el in fiecare seara, dar de mai bine de o saptamana nu mai vorbim! As dori niste mesaje de la multi ani daca se poate! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Pai tu trebuie sa i scrii ceva frumos. Sa ii amintesti de clipele frumoase impreuna.

| CristinaDanciu a răspuns:

Aici tu trebuie să contribui. Să scrii tot ce înseamnă el pentru tine, nu-i poţi pune pe alţii să scrie în locul tău atâta timp cât doar tu ştii cu adevărat ce simţi.
Îţi urez succes!
La mulţi ani lui din partea mea!