| Zâmbărici a întrebat:

Buna!

In cine aveti cea mai mare incredere?

V-a fost vreodata tradata increderea de catre o persoana?kiss

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Mi-a fost tradata de cateva ori dar de obicei cand am incredere in cineva stiu de ce am. Cea mai mare incredere o am in mine si totodata de mien ma tem cel mai mult. Eu sunt cel mai bun prieten al meu dar si cel mai mare dusman.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mine am cea mai mare incredere. da. mi-a fost tradata increderea.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Încredere nu am in nimeni, am crezut in anumite persoane foarte apropiate dar m-au dezamagit profund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca nu prea am avut. Daca te referi la relatii nu-i nimic nou. O dragoste se termina, moare si ar fi stupid sa te gindesti la tradare.

| IuliaAle a răspuns:

In mama. happy. cred ca toti suntem tradati in viata, dar este esential, de aici invatatm sa nu avem incredere in oricine.

| Arthur a răspuns:

In Bitter, normal. Da mi-a fost tradata de un amic de-al meu francmason care era de fapt barman la barul din colt.

| andreea7520 a răspuns:

Eu am cea mai mare încredere în cele mai bune prietene, sunt în număr de 4 şi mi-au demonstat de fiecare data că pot avea încredere totală în ele, m-au şi dezamăgit, dar cu bune, cu rele sunt totuşi prietenele mele!

| Silvia a răspuns:

Sincer, nu stiu. Cea mai mare...in nimeni. Dar pot spune ca am incredere intr-o prietena buna, doua chiar. Da, mi-a fost tradata, m-am simtit rau, am plans, am trecut peste, am iertat.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Intotdeauna am avut incredere in mine, cand am avut in alta persoana am fost tradata( am patit asta o singura data si am invatat lectia).

| wait_please a răspuns:

Da, chiar zilele astea am avut parte de o tradare din partea unei prietene pe care o consideram foarte buna( de fapt, nu am incredere in nimeni, foarte greu capat incredere in cineva, trebuie sa fie o persoana deosebita! Sa te inteleaga si la bine si la rau! sa nu-ti intoarca spatele cind ai probleme?!