| alina28 a întrebat:

in emisiune Burlacul difuzata in data de 12 august 2010, la minutul 84:54 incepe o melodie.Va rog stiti cine o canta? multumesc

2 răspunsuri:
| 5SOS a răspuns:

Da-mi linkul in care te-ai uitat sau spune-mi cam ce versuri erau si iti zic eu cum se numeste ca stiu toate melodiile de la Burlacul happy

| alina28 explică:

Emisiunitv.blogspot.com.este o melodie pe care o canta un barbat si o femeie.sau poti intra pe site-ul triluliu si la cautari sa treci burlacul 12 august.si mergi la minutul 84.54.iti multumesc