| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand v-as ruga sa nu lasati raspunsuri jignitoare. :) Doresc sa imi cumpar o motocicleta exact ca cea de aici cand voi implini 18 ani : http://cristinuta.sunphoto.ro/LaCrImI_dE_iUbIrE/IWSWXTBN CCOJLFMLREZ
Intrebarile mele sunt care ar fi denumirea ei, cam la ce pret ar ajunge si credeti ca mi-ar sta urat conducand o asemenea motocicleta dat fiind faptul ca sunt fata? Multumesc! Ofer panglica. :)

1 răspuns:
| TheZozotex a răspuns:

Cand intrii pe link nu`ti arata nici o poza