| Biby a întrebat:

Buna!
Intreb de curiozitate.
Stiti care este varsta minima pentru a avea un cont pe TPU?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu cred, ca exista o limita de varsta TPU (sunt si copii de 7-8 ani, care abia au invatat sa scrie/citeasca). Plus, la inregistrare este imposibil sa se verifice, daca ai dat datele reale (varsta, etc.) sau nu. TPU este un loc pentru toti - de la 7 ani pana la 100 (toti au probleme, intrebari de pus).
Numai bine!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un site public, nu privat ca să ceară vârsta minimă de 18 ani!
Pa, pa.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Trebuie sa ai de la 10 ani in colo
succes in continuarie!

pa, pa

| pwp a răspuns:

Nu exista o varsta minima!
dar daca vezi intrebarile de aici, ai zice ca exista utilizatori de 5 ani rolling on the floor

| aly a răspuns:

Minim 10-11 ani

| GyeBaek a răspuns:

Eum pe tpuam intanit si persoane de 10 ani.