| roxyana03 a întrebat:

Buna
intrebare pentru fete... cine ma ajuta are FUNDA+VOT...
Parul meu nu sta cum vreau. e cam lins. adica sta nasol, vreau ca sa pot sa`mi dau parul pe spate, sa aiba volum. sa pot sa bag mana in el sal dau pe spate, etc. stit voi. ce sa fac? cum sa fac sa am volum la par? adica cu ce sampon sa ma >spal? si cum sa il fac sa stea cum vreau eu? sa-i fac alta carare? cine ma ajuta are FUNDAbig grin

2 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Schauma pentru femei incearca:*.
Eu am prea mult volum si ma enerveazastraight face. As vrea sa-l am lins...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit o metoda buna şi care nu e costisitoare...eai talc şi dai la capetele firelor şi vei avea volum parul dar mai multe informaţii vei gasi aici http://www.divahair.ro/......um_parului