| roxyana03 a întrebat:

Buna intrebare pentru fete:d... raspunsul care ma va ajuta va primi FUNDA+VOT
Parul meu e lins. vreau ca sa pot sa`mi bag mana prin par sa-l dau cu mana pe spate, dar el nu sta decat lins, si nasol, Lins adica nu pot sa il dau pe spate cum fac alte fete, cele care au parul fain si pot sa sil dea pe spate cum fac? ce trebuie sa fac la par sa stea si sa-l fac cum vreau eu? ma ajutati va rog? dau FUNDA+VOTbig grin

1 răspuns:
| RoXxy a răspuns:

Sa te tunzi altfel si sa incerci sampoane pentru parul plat fin fara volumwinkingAm avut cam aceeasi problema.Aaa, si spune-i la coafeza sa te tunda cu volum.va stii ea ce trebuie' sa facawinking