| Bitzy a întrebat:

Intrebare pentru jucatorii ourWorldhappyAm niste coduri pe care le folosesc foarte mult (ex.:test-mode 42-cryptobiologist) si am auzit ca trebuie sa le bag odata pe zi si primesc 11, 15, 17.etc. flow. Dar eu cand bag aceste coduri nu primesc aproape nimic, nici macar un sfert si acel flow total.Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat! P. S.: Ma numesc GabyAby poate ma adaugati ca prietena(eu nu stiu ca caut prieteni. poate ma ajutati si la astahee hee)

4 răspunsuri:
| xBlueEyes a răspuns:

Eu primesc 5 flow si ma multumesc cu atat. sad

| AndreeaM1 a răspuns:

Mie`mi da cate 70 de flow pe zi. Ei, dar am level aproape 82, ma cheama pisiik. poate tu grestesti cand scrii laughing altceva nu stiu ce sa zic

| DJbeind a răspuns:

Pai ancearca unde vorbesti cu prieteni sa scrii si daca asa nu-ti merge anseamna ca poate ca ada ca expira nu-s de ce 3 zile

| DJbeind a răspuns:

Pai ancearca unde vorbesti cu prieteni... apoi sa scrii si daca asa nu-ti merge anseamna ca poate sa sa nu mearga a da, ca expira nu-s de ce 3 zile ce naiv sunt laughing