| anonim_4396 a întrebat:

is un incepator de serverele de cs death run is ma intrebam cum fac sa ma misc in stanga si dreapta in timp ce sar? ca am vazut la multi playeri si vroiam sa stiu si eubig grin astept raspuns mersi.

2 răspunsuri:
| Christa a răspuns:

Ai nevoie de cfg cu bunny hop. Poti face si fara cfg, dar e mult mai complicat. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal pentru mine chiar e simplu sa iti explic apesi pe W si sari, dupa iei tasta dupa W si in timp ce sari apesi pe A sau D da nu mai iei mana dupa SPACE si tii tot asa cand o iei la stanga apesi pe A cand o iei la dreapta apesi pe D! Atentie! Pe unele servere sunt anumite cutite! tu trebuie sa ai cutitul Satar ca sa plutesti mai mult! DA merge si cu cfg! BFT all