| alexandra2859 a întrebat:

Buna,jessica biel sau kate beckinsale? adica voi pe cine ati alege si de ce? funda+vot celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| AAMTeq a răspuns:

Ce nas are Jessica aia rolling on the floor)))))
Kate parca e mai frumoasa puppy dog eyes Si are si parul frumosbatting eyelashes

| alexandra2859 explică (pentru AAMTeq):

laughing asta zic si eu. oricum eu sunt fana inraita a lui kate si o iubesc, este idolul meubig grin

5 răspunsuri:
| AAMTeq a răspuns:

Jessica Biel pentru ca are numele mai frumosbatting eyelashes
- Funda? puppy dog eyes

| alexandra2859 explică (pentru AAMTeq):

Mie imi place kate beckinsale asa ca nu cred ca o sa iti dau funda.sorry.

| AAMTeq a răspuns:

Eu nici nu stiu cine sunt ele laughing Deci am zis la nimereala puppy dog eyes

| alexandra2859 explică (pentru AAMTeq):

Asta este kate beckinsale

http://ro.wikipedia.org/wiki/Kate_Beckinsale
si asta este jessica biel

http://ro.wikipedia.org/wiki/Jessica_Biel

acum iti mai poti da odata cu parerea te rog(ca sa am un motiv sa iti dau funda,)cine iti place cel mai mult?