| aviage a întrebat:

l-am cunoscut pe prietenul meu acum 3 ani prin intermediul unui baiat care imi placea foarte mult.pretenul meu (nu stiam pe atunci ca o sa ajung sa fiu cu el) nu ma suporta atunci. ne contraziceam tot timpul. un an mai tarziu mi-am schimbat perceptia despre el.am fost impreuna, totul a fost minunat, nu ne cretam.am ramas impreuna mult timp.pana cand au inceput discutiile contradictorii si ne desparteam foarte des, dar ne impacam la loc. fapt care cred ca a dus la un pic de nepasare sau deja este ceva prea demult.nu mai vad flacara aceea in ochii lui.acum un an doar era nevoie sa il privesc si imi cadea in genunghi. dar nu suport sa fi eu aceea care manupuleaza tot.nu stiu daca o face din adins ca sa il doresc din ce in ce mai mult. sunt sigura ca ma iubeste, dar vreau sa il fac sa imi arate asta. va rog am nevoie de niste sfaturi

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E destul sa fii mai indiferenta o perioada, cand iti da intalnire te gandesti putin si pe urma ii spui ca nu crezi ca poti veni ca ai treaba cu mama ta, sau ca trebuie sa mergi la o ruda, ai de invatat, etc.gasesti tu motive, fa asta de cateva ori si urmareste ce reactie are, daca e indiferent e clar ca nu te mai iubeste.

| gabitsa a răspuns:

Eu niciodata nu am avut o parere buna despre genul asta de relatie, te desparti, iar te impaci si tot asa. Daca inca tii la el, arata`i in orice mod si astfel poate isi va exprima sentimentele fata de tine la randul lui. Succes :*!

Răspuns utilizator avertizat