| pisipisicutzapispis a întrebat:

Buna la toata lumea as vrea sa stiu cum pot sa fac si eu un video cu lyrics ca acesta http://www.youtube.com/watch?v=7hvKzq71x5A dati-mi si mie mai multe programe din astea see ya ne vedem pe youtube

Răspuns Câştigător
| paramore a răspuns:

Movie maker sau avs slideshow maker, sa ne zici cand ai facut sa intram si noiwinking

2 răspunsuri:
| Happyness a răspuns:

Se face cu movie maker e in pc. dai la search acolo in bara de start si scrii movie maker tongue pun melodie si poze si efecte