| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Buna la toata lumea. ce mai faceti? Mi'a fost foarte dor de TPU si de voi. voi sigur m'ati uitat nu? laughing. Va doresc o zi cat mai frumoasa! Apropo. M'am intors si nu mai plec tongue

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te-am uitat tongue

| adriana_sw33ty_angy explică:

1. tongue ...mai e cineva? laughing))
multumesc scumpul meu prieten...>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar'mina si bine ai revenit. Dupa cum observ unii vin altii se pregatesc sa plece.

| Alisa a răspuns:

Buna. bine ai venit, bine ne-am gasit love struck:*:*:*...eu fac binebatting eyelashes...si noue ne-a fost dor de tine si normal ca nu te-am uitat :*hee hee

| adriana_sw33ty_angy explică:

Buna sa iti fie inimioara don' harciog happy ...bine v'am regasit.cine se pregateste sa plece? sad

| adriana_sw33ty_angy explică:

Sincer ma asteptam sa ma uite lumea de pe aici. va multumesc ca nu m'ati uitat. ahhh...@flav unde o fi? happy sigur prima observatie care mi-o va face va fi aceea ca, caut atentie. dar o voi accepta tongue...ehhh.si de el mi'e dor.chiar de observatiile lui happy tongue

| Vizitiul a răspuns:

Şi eu am avut o măhnire-n suflet, nu aveam pe cine să admonestez. Glumeam!laughing

| Hombre a răspuns:

Pentru ca nu ne cunoastem vreau sa te cunoc fiind ceva mai nou pe aici. Si bine ai revenit.

| adriana_sw33ty_angy explică:

@lora multumesc scumpa ca nici tu nu m'ai uitat. eiii bine ingerasul meu imi rapeste ft mult timp, dar nu v'am uitat.am fost doar ft preocupata cu acomodarea ei in mediul de aici. cu limba si a. s. m. d. insa m-am intors happy si nu mai plecwinking. cat despre @flav. abia astept sa ma certe.parca mi'sa facut dor de carturile lui happyhappy. acusica' trebuie' sa apara tongue

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Bine ai revenit :acasa", la noi, in Romania si pe TPU...Nimeni nu poate fi uitat de tot. Ne mai luam cu treburile zilei, dar nu uitam cu cei care impartasim idei, certuri, sfaturi, orgolii...
De abia astept sa ne spui noutati despre cum te simti acum. Numai bine, sanatate si ai grija de ingerasul tau...comoara ta!

| adriana_sw33ty_angy explică:

@gbrltdr bine v'am regasit si eu... sper ca toti sa fiti sanatosi si fericiti.eu? ahhh...eu sunt cea mai fericita mamica din lume, am printesa mea langa mine.suntem amandoua foarte fericite si am promis sa nu mai stam niciodata una fara cealalta happy. pitica mea s-a acomodat ft bine cu mediul de aici.cat si cu limba happy, invata ft repede si deja invata atat limba engleza cat si cea greaca.asadar sunt o mamica mandra de puiutu meu si fericita happy :X. o zi frumoasa!

| Silvia a răspuns:

Bine ai revenit, Adriana!kiss
Cum sa te uitam? Never.
Stai linistita, vine si flav acum. El vegheaza TPU din umbrahee hee.

| juniper a răspuns:

Nu te-am uitat happy Doar de ce sa te uitam?