| adriana_sweety_angy a întrebat:

Buna la toata lumea, sunt eu adriana cea care radea tot timpul pe site big grin. Nu vreau sa aud daca v'a fost dor de mine pentru ca probabli m'ati si uitat tongue, doar sa vad ce mai faceti dragii mei prietenii. Ce mai fac @lola @bro @monik @flav. Si toti ceilalti? Am lipsit ft mult timp de pe site si mi-a fost sincer ft dor de TPU si de voi toti sad. Va pup dulce. si astept si eu sa vad cati isi mai aduc aminte de mine laughing. O zi senina!

11 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Hello, hello! Eşti greu de uitat, sweety, te alinţi... Ce mai faci, ce-ţi face fetiţa, toate bune? Mulţi din cei pe care îi ştiai şi-au şters conturile, însă am mai rămas câţiva pe metereze, luptându-ne cu morile de vânt...

| Flav a răspuns:

Da, si mie imi era dor sa te mai ''urechesc'' putin.hee hee
Chiar de curand, m-am intalnit cu cineva de pe site si discutam ca parca nu te-am mai vazut de mult pe aici. Site-ul s-a schimbat, membrii la fel, iar noi, cei vechi, am ramas aceleasi frunze batute in vant.hee hee
Bine ai revenit. ( smiley-uri, smiley-uri, smiley-uri! )

| Razvan a răspuns:

Bine ai revenit Adriana!hee hee

| Ea12345 a răspuns:

Eu sincer am crezut ca ti-ai schimbat nick-ul. happyDe asta am cautat pe un fost cont o intrebare la care ti-am dat fundita si am vazut ca tot adriana_sweey_angy sad
Bine ai revenit!happywinkingtongue

| Silvia a răspuns:

Cum sa te uitam?laughing
Sa stii ca ar fi greu...Pe cine mai gasim noi sa faca haz de necaz si sa rada din orice? Cine ti-ar putea lua locul in vesnicele dialoguri cu BRO, cine ar mai umple TPU de smiley-uri?laughing

| juniper a răspuns:

Cum sa te uit? Mereu te distrezi cu Sensei browinking Si ne faci sa radem.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Ce tare.acum pot sa imi raspund mie insumi rolling on the floor) aa. nu, nu te'am uitat rolling on the floor). glumeam! nu am luat'o razna tongue. @silvia m-am intors cu tot cu smiley-urile mele laughing si m mult de discutat cu bro laughing...@flav ma bucur ca ti'a fost dor de mine. sper ca pe viitor sa nu ne mai certam. si inca ceva: te'ar deranja daca as indraznii sa iti cer id de mess? happy @aqualuna ideea era sa ma alinte careva laughing tongue suntem bine amandoua, si eu si fetita suntem ft bine. ma bucur ca te regasesc aici happy

| Barajag a răspuns:

Stiu ca si tie ti-a fost dor de mine, dar mai mult de raspunsurile mele haioaselaughingCrezi ca pe cineva drag, il poti uita asa de repede?big grinBine ai revenit draga noastrabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca ti-a fost dor de TPU. dar fi realista, daca nu eram eu, uitai de elhee hee. Ti-am mai zis, bine ai revenit!

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Si eu de mai aduc aminte:X
si mie mi-a fost dor de tine

| Brotacelu a răspuns:

Te-am uitat? waiting
de cate ori ti-am scris p mess? waiting reao, si nici nu mi-ai raspunssad