| RaSpUnS.pT.vOi a întrebat:

Buna la toti! Am o curiozitate, de ce mi se inchide laptopul fara sa-l manevrez, dupa aproximativ 10-15 minute se inchide singur.Va rog spune-ti ce e de facut!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Florin_3378 a răspuns:

Salz fa urmatoarea cheste, click dreapta pe Desktop/Proprietati/Screen Saver/Dai Click acolo unde scrie Power/dai click acolo unde scrie Advanced si ti va aparea cu albastru POWER BUTONS acolo selectezi la toate DO NOTHING si anuleaza si Screen serverul inainte sa faci astawinkingsper ca t-i-am fost de ajutor

5 răspunsuri:
| sorin16 a răspuns:

Probabil e optiunea de power save mode. Ai detalii despre aceasta optiune in Control Panel -> Power Options.

O zi buna!
Sorin16

| Symona a răspuns:

Poate ca ai foate multi virusi ca asa mi se intampla si mie happybig grin

| Cryssbest a răspuns:

Trebuie reinstalat.

| ~Ella.~ a răspuns:

Poate ai virusi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un HP g61 si am si eu o problema de genu cu el
deci ma uit la filme asc muzica orice merge nu am treaba
daca ma joc fie fifa 11 fie un banal solitaire in 10 15 min se inchide cineva mi-a zis ca e posibil sa fi ramas fara pasta aia dp procesor, imi da si mie ceva un sfat?