| Andreea0612 a întrebat:

La voi cum e? Slabiti vara si va ingrasati iarna, invers sau va mentineti? big grin

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Greutatea mea nu variaza de la un anotimp la altul, iar daca se intampla, nu e vizibil. Deci ma mentin.

| mona a răspuns:

Ma mentin...deocamdata

| UnleashedPsycho a răspuns:

Mă menţin. Şi iarna fac sport, poate mai puţin decât vara, dar tot fac. Şi oricum poftă de mâncare prea mare nu am, la masă mănânc puţin, n-am probleme.

| AtateaConditii a răspuns:

Eu nu fac nimic, am fost slaba de cand ma stiu.

| Dennii14 a răspuns:

Ma mentin in general. Dar mai e cand mananc peste masura si ma ingras cate putin laughing

| Danielax3 a răspuns:

Mă menţin.