| Marry:X a întrebat:

Lume draga, vreau sa fac un anunt oficial.Ma omorcrying. Iar au inceput cu Hannah Montanacrying. Raluca te rog, te implor creaza-le o sectiune speciala unde sa vorbeasca numai despre hannah montanacrying. Ca deja nu mai suport.Am ajuns la disperarecrying. Deci cine e de acord sa fie o sectiune despre hannah montanahappy? Ceau ceau:*

Răspuns Câştigător
| alecs871 a răspuns:

Adevarat, 4 sferturi din intrebari sunt legate de hannah montana, " domne de unde iau parola pentru revista..., a aparut nr4... "

10 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Sa se faca o sectiune cu INTREBARI IDIOATE CARE NU AR PUTEA FOLOSI NIMANUI.Sorry dar chiar ma enerveaza si pe mine intrebarile legate de Hannah Montana si alte "vedete"Disney.:-l

| putzulica a răspuns:

Pai daca zici u... sa se faca o sectiune speciala. pentru asta. si una pentru Gay!

| M.madallina a răspuns:

Nu mai exagera si tu! aceia care vorbesc despre hannah montana sunt copii mai mici, pur si simplu le place.si tu la varsta lor te uitai la desene animate

| Paris a răspuns:

rolling on the floor))))))) Yessss! Sper sa te bage cineva in seama, ca nu mai suport! laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Deci citești mai departe următoarea întrebare, fii fată inteligentă!
Nu te mai omorî!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si una pentru sport va rog... chiar vreau crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ...eu is de acord big grin

| littlesunshine01 a răspuns:

Nu numai copii mici se uita la hannah montana.sunt naumite adolescenti care se uita la serialul acela stupidphbbbbtsund total de acord cu tine.sa se infiinteze o sectiune separata pentru hannah montana... i hate herphbbbbtphbbbbtphbbbbt

| Gabitza_1479 a răspuns:

Sunt de acord cu tinelaughing

| emmy1 a răspuns:

Mda si is de acord dar...ai dreptate vorbesc pre mult despre hannah.si sunt un fan de al iei dar nici chiar asa
Imi place cum canta mai ales hainele... ii sta mai bine blonda viata ei ii chiar cool... dar sa nu vb intruna despre ea. LoL.(cine ii de acord sa-mi ceara ID-ulhee hee