| ŞtefaniaŞtef99 a întrebat:

M-am apucat de fumat de putin timp, dar cineva mi-a spus ca trag doar in gat, nu in piept.
Imi poate spune cineva cum sa trag in piept. Dau funda. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| HLucian a răspuns:

Buna. Acel cineva nu stiu cat de constient este insa daca tragi in piept este mult mai grav decat daca tragi in gat. Nu inteleg de ce te-ai apucat de fumat sau de ce doresti sa tragi in piept. Nu iti recomand sa faci asta. O viata avem, de ce sa ne batem joc de ea? Stiu ca nu e asta raspunsul pe care il cauti insa daca te ajuta intr- un fel..ma bucur.