| anitta92 a întrebat:

Buna m-am certat cu o prietena pe un motiv prost cum pot sa repar ceea ce am stricat? sper sa ma ajutati mersi:X

Răspuns Câştigător
| gabriela a răspuns:

Lasa la o parte orgoliul si pronunta cuvintele ...scuza-ma, sunt constienta ca am gresit!

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Convinge-o ca motivul a fost, intr-adevar, prost! Si zambeste-i fara niciun fel de ranchiuna!

| HBK a răspuns:

Las-o in pace, sa isi traiasca viata asa cum crede de cuviinta. Dragoste cu de-a sila nu se poate.Nu exista aceeasi scanteie la amandoi. Asta nu inseamna ca ea este prea buna pentru tine, ci inseamna ca suntem atatia oameni pe pamant, diferiti cu totii, care gandim si simtim diferit.lasa lucrurile sa decurga de la sine.
timpul e cel mai bun profesor.

| kaya a răspuns:

Simplu daca stii ca ai gresit vorbeste cu ea si spune-i ca iti pare rau, trimite-i un mesaj sau scrie un biletel in care ii spui ca iti pare rau.Noroc,te va ierta daca sunteti bune prietene.Numai bine.

| Poison_9734 a răspuns:

Pai
zi

scuza'ma ca ti'am gresit, greseala e omneask
:X
si poate va merge:d
love struck
daca iti e adv prietena va trece peste asta
si te va ierta daca nu...
straight face

| scinteia a răspuns:

Salut! sigur ca nu stiu care e motivul sau situatia, care a cauzat cearta dintre voi doua, dar eu cred ca daca tu ii vei explica corect totul ea te va intelege. P. S.:Sigur daca e o prietena adevarata