| HelloKittyscoala123 a întrebat:

M-am gandit sa cumpar un carnetel. As dori niste idei :ce sa scriu in el? Multumesc! happy

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logica zice sa il cumperi cand vei avea ceva de scris

| suffarstar a răspuns:

Poți scrie visele, dimineața când visul e încă proaspăt în minte, îl scrii. O să descoperi niște chestii interesante la un moment dat.

| Vanqu1sh a răspuns:

Superb! Ma gandeam sa cumpar un kg de mere, oare ce sa fac cu ele?

| fataciocolata a răspuns:

Ce vrei!

| AlexandraPUFOSHENIE a răspuns:

Pai...nu scrie in niciuncaz secrete..nu stii pe mana cui poate cadea ..scrie lucrurile care iti plac foarte mult... daca ai avut un vis super dragut?