| Eu_8005 a întrebat:

M-am trezit in aceasta dimineata de la un zgomot. o vrabiuta batea cu ciocul in fereastrahappy am alungat-o de cateva ori dar tot vine si bate in fereastra cu ciocul. i-am dat sa manince dar nu vrea...nu inteleg ce are, ce vrea?straight face pls raspunsuri serioasewinking

4 răspunsuri:
| oanyyy a răspuns:

Buna! Eu cred ca o doare o aripioara!

| alice_2534 a răspuns:

Eu stiu ca se intampla ceva rau, la mine cand a batut la fereastra o vrabiuta la cateva zile a murit bunica mea.

| Eu_8005 explică:

Pisicutzarebelasipufoasa.nu cred ca o doare o aripioara, vad ca zboara

| oanyyy a răspuns:

Sau poate ii e foame sau ii e frig!