| AriiMaria a întrebat:

Buna!
Ma ajutati si pe mine va rog, vreau niste poze cu rochite care se poarta cu bascheti big grin happy ( imi trebuie pentru verisoara mea la cununie si cu pantofi blea nu imi plac)
Daca puteti sa imi dati poze cu fete cu rochite si baschetihappy
Va rog!
Funda!

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Rochie cu bascheti? Si mai vrei sa mergi si la cununie in halul asta?
De ce nu-ti pui, mai bine, un trening alb, lucios, ca sa mearga cu baschetii aia?
Frate! Chiar nu va invata nimeni sa va imbracati? Puneti boarfele alea pe voi, cu furca!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te imbraci ca o țoapă la nuntă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine porti un fel de balerini mai eleganti sau sandale... nu chiar bascheti...