| mgtow a întrebat:

ma cam plictisesc de la intrebarile astea aiurite ce mai sunt pe aici dar schimband subiectul si stiu ca o spun prea devreme, cum as putea sa imi petrec craciunul si revelionul? As dori sa raman singur problema e ca maicamea nu are chef sa plece din casa si eu nu as vrea sa stau cu ea pentru ca nu ma simt asa bine in compania ei, prefer sa raman singur chiar daca o sa ma simt rau sad.

Răspuns Câştigător
| Bibi16 a răspuns:

De ce nu vorbesti cu niste prieteni sa faceti revelionul si craciunul impreuna? Mai ales vei fi cu prieteni de varsta ta si te vei simti minunat,
Si poate unul dintre prietenii tai o sa-si convinge parintii sa vina la tine acasa sa stea cu mama ta iar voi va distrati
Va faceti cadouri unul altuia de craciun si ce mai vreti voi sa faceti.
Succes.