| lolomiley28 a întrebat:

Ma gandesc sa-mi iau hamsteri ...2. Si nu stiu ce sa fac...Adica inca am hamsterii pitici ai mei dar atunci cand nu o sai mai am ma gandesc sa-mi iau hamsteri.Acum am 2 si sunt baieti si nu am avut probleme. Da o sa am acelasi noroc si cu hamsterii pe care o sai am? si nu stiu ce sa fac sa iau 2 fetite? 2 baieti? ca nu vreau sa iau o fetita si baiat nu vreau pui laughing multumesc si spuneti-mi ce credeti ca ar trebui sa fac happy fundita kiss

2 răspunsuri:
| ✿puffa✿ a răspuns:

Deci crd ca ar trebui sa iti iei fete...:d. mie mi se pr mai simpaticehappy, dar ew as fi ales varianta cu pui in locu taulaughing. oricum 2 fete mi se pare cooltongue

| Elizeee a răspuns:

Buna! Daca doresti sa iti doresti doi hamsteri, ii recomand pe hamsterii roborovski. Hamsterii robo traiesc in grupuri, asa ca o sa le faca placere sa aiba un prieten.Cel mai bine se inteleg surorile.Cred ca stii deja regulile pentru ingrijirea unui hamster, asa ca... Funda?happy kiss