| Emilia23 a întrebat:

Buna ma intreaba sora mea mai mica. e cls a5a. si imi zice sa ii fac un exercitiu si nu stiulaughing). explicati cum sa `l fac`laughing; o3: Determintati numarul natural care impartit la 17 da catul 9 si restul 3`puppy dog eyeslaughingFuundaa!

Răspuns Câştigător
| Bunicul62 a răspuns:

Fata mosului pai eu in clasa a 3 a am invetat o regula simpla parca de 3 nu o fi aia A/17=9,3 -->A/17=9,3/1bagi mezii cu extremii si iese 1xA=17x9,3= cam 158 fata mosului

| Emilia23 explică (pentru Bunicul62):

Hmm`.nu 158.era 156. winking. Mersi`! asta era rasp corect. FunDa!:*

| Bunicul62 a răspuns (pentru Emilia23):

Fata mosului eu sunt batrin si am un pirdalnic de caculator vechi de cind cu poatoapele poate am batut 8 in loc de 6 ca trebuie sa schimb ochelarii sau am fost ca guita porcul de foame si ma grabeam, Daca raspunsul meu a fost de folosinta ma bucur daca nu a fost nu te supara pe mosul

4 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

(restul + catul) x imapartitorul = deimpartitulwinking
Funda cv?happy

| Emilia23 explică:

Asteptati pana maine.maine care e rasp corectt.dau funda.`winking.dk nu e nici unull`. nici o fundalaughingstraight face