| teiubesc14feb a întrebat:

Buna ma numesc Alina Paraschiv si am o intrebare doar pentru cei care joaca imvu.Imi zice cineva cum sa fac credite pe imvu dar sa nu dau bani.Si sa ma fac vip.Plase plase plase dau fundita celor ca stiu si care merg.Pa-pa-pa-pa.

3 răspunsuri:
| MyaMySeSpune a răspuns:

Eu stiu un site sa te faci vip gratis imved dar ( temporar e inchis ca sunt prea multe cereri) peste 2 trei saptamana. cred ca se deschide iar. credite faci pe myyerbook si pe yop mail prin invitatii. plz fundita. iti dau mai multe informatii daca imi dai fundita si iti dau eu un mesaj.

| CocollinoXx a răspuns:

Dami numele tau de imvu si iti explic acolo,

| Andreea_8103 a răspuns:

Poti sa faci bani jucandu-te cu catelul si devii vip daca platesti 99 cents