| cosmin235 a întrebat:

Buna ma numesc cosmin am 13 ani si nu imi place sa fiu contrazis. eu nu am nimic cu nimeni asa ca nu vreau ca cineva sa aiba ceva cu mine va rog. vreti sa fiti prieteni mei?

2 răspunsuri:
| Evanna a răspuns:

Buna, Cosmin. Eu nu am nimic cu tine, nici nu te cunosc. Eu zic ca toti imi sunt prieteni, daca nu ma cert cu ei periodic. Asa ca, de ce nu.

| Evanna a răspuns:

Cosmin, du-te in editare profil si bifeaza ca vrei sa primesti mesaje de la toti utilizatorii, deoarece sunt junior si nu iti pot raspunde!